Poduszki

Dekoracyjne poduszki nadają charakter wnętrzu

Poduszka to bardzo ciekawy element wyposażenia wnętrz. Ciężko o inne akcesorium, które w tak szybki i łatwy sposób było by w stanie odmienić całe pomieszczenie, nadając mu charakteru. Oby ocieplić wizualnie pomieszczenie, sprawić by stało się przytulniejsze wystarczy na kanapę czy łóżko położyć kilka miękkich poduszek o ciekawych wzorach. W zależności od tego, czy chcemy, by wnętrze było bardziej kolorowe, nowoczesne czy na przykład eleganckie – wystarczy dobrać odpowiednio stylizowane pokrowce na poduszki. Przykładowo w pokoiku małego dziecka idealnie sprawdzą się poduszki w jasnych, pastelowych kolorach, wykonane z miękkich i puszystych materiałów. Dla nieco starszego dziecka świetnie sprawdzą się poduszki w żywych, intensywnych kolorach, także z motywami geometrycznymi. Stawiając na elegancję warto wybrać pokrowce na poduszki o bogatej, mięsistej teksturze i jednolitych barwach. W ten nurt idealnie wpisują się oferowane w naszym sklepie poduszki dziergane. Takie poduszki to gratka dla wielbicieli rękodzieła, produktów unikatowych, wykonanych z niezwykłą dbałością o detale i wysoką jakość. Pokrowce naszych poduszek dzierganych zostały wykonane ze sznurka bawełnianego, a zastosowany wzór w niezwykle piękny sposób tworzy wyraźną, bogatą i mięsistą teksturę. Dzięki temu poduszki prezentują się bardzo elegancko, przytulnie i stylowo. Jednolite kolory poduszek dodatkowo uwydatniają piękno zastosowanych wzorów.

Poduszki do różnych stylów wnętrz

Poduszki dziergane ze sznurka bawełnianego to coraz bardziej pożądany element wystroju wnętrz. Najlepiej wpisują się w styl skandynawski oraz rustykalny. Potrafią odmienić jednak niemal każde wnętrze – nawet pokój w nowoczesnym stylu zyska dzięki nim harmonię i ciekawy, bardziej przyjazny charakter. Jednak poduszki nie powinny być jedynie ładnym akcesorium we wnętrzu – powinny być także praktyczne. Dlatego też wybierając dekoracyjne poduszki warto także zwrócić uwagę na to, by były odpowiednio miękkie, a wykorzystane do ich produkcji materiały nie były zbyt delikatne. Podobnie istotnym jest, by dekoracyjny pokrowiec na poduszkę był zdejmowany i zapinany na zamek. Sznurek bawełniany wykorzystywany przy tworzeniu poduszek dzierganych to wytrzymały i bezpieczny materiał, a praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny pozwala na łatwe utrzymanie poduszek w czystości – pokrowiec jest zdejmowany, można go prać nawet w pralce (w temp. 30 stopni, nie wirować).

Pufy i poduszki w jednym stylu

Idealnym uzupełnieniem poduszek dzierganych są wygodne dziergane pufy okrągłe, które także można znaleźć w naszej ofercie. Zastosowanie analogicznych materiałów, jak w przypadku poduszek oraz harmonijnych wzorów sprawia, że poduszki i pufy dziergane z naszego sklepu tworzą bardzo udany, zgrany duet i przydadzą wyjątkowego stylu każdemu wnętrzu.