na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Łóżka 140x200

Łóżko 140 to najpopularniejszy rozmiar, jeśli chodzi o łóżka dwuosobowe z pojemnikiem. Dlaczego akurat ta wielkość łóżka do sypialni jest tak pożądana? Pierwszym argumentem, który przemawia za wyborem właśnie takiego łóżka do sypialni jest fakt, iż łóżko 140x200 to wystarczająco duże łóżko, aby zapewnić wygodny i spokojny sen dwóm osobom. Po dru...

Łóżko 140 to najpopularniejszy rozmiar, jeśli chodzi o łóżka dwuosobowe z pojemnikiem. Dlaczego akurat ta wielkość łóżka do sypialni jest tak pożądana? Pierwszym argumentem, który przemawia za wyborem właśnie takiego łóżka do sypialni jest fakt, iż łóżko 140x200 to wystarczająco duże łóżko, aby zapewnić wygodny i spokojny sen dwóm osobom. Po drugie, łóżko dwuosobowe 140x200 jest jednocześnie odpowiednio małe, by w małej sypialni nie zajmować zbyt dużo miejsca. Po trzecie: cena – wybierając tanie łóżka do sypialni mamy świadomość tego, że cena zakupu łóżek rośnie wraz z ich wielkością, dlatego też łóżko małżeńskie 140x200 jest bardzo ekonomicznym wyborem i dla większości z nas jest to wybór optymalny pod kątem komfortu wypoczynku.

Łóżko sypialniane 140 pozwala ograniczyć nieco wydatek na zakup łoża pod kątem rozmiaru, dzięki temu możemy pozwolić sobie na wybór łóżka z dodatkowymi funkcjonalności np. zdecydować się na łóżko do sypialni 140x200 z pojemnikiem albo łóżko do sypialni 140x200 z materacem. Jeśli chodzi o łóżka dwuosobowe z pojemnikiem to mamy spory wybór – można zdecydować się na bardzo praktyczne łóżko 140 z szufladami, ono jednak ma niezbyt dużą pojemność schowków, za to są one łatwo dostępne, można także postawić na łóżko 140 ze skrzynią, czyli z bardzo dużym pojemnikiem i stelażem podnoszonym do góry – to idealne rozwiązanie, gdy narzekamy na brak miejsca w mieszkaniu. Łóżko sypialniane z materacem 140x200 to z kolei kompletne łóżko do sypialni mające w zestawie stelaż i wygodny materac. Kupując takie łóżko nie musimy się już martwić o konieczność dodatkowego dokupowania materaca pasującego do łóżka.

Gdzie kupić łóżko 140x200?

Z pewnością na ofertę łóżek trafimy wyszukując: meble do sypialni sklep internetowy. Nasz sklep meblowy online obsługuje wysyłkę mebli na terenie całego kraju: łóżko 140x200 Warszawa, łóżko 140x200 Kraków czy nawet łóżko 140x200 Gdańsk – dostarczymy nasze meble w każdy rejon Polski.

Poszukując idealnego łóżka do sypialni warto więc zdecydować się na łóżko 140x200, gdyż posiada ono szereg zalet zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym. Wybór jest duży: można kupić łoże 140 w stylu skandynawskim, łóżko 140 minimalistyczne czy łóżko 140 glamour. Coraz popularniejsze stają się białe łóżka, ale wciąż niegasnącym zainteresowaniem cieszą się łóżka czarne czy łóżka szare. Teraz nie musisz już szukać kompromisu pomiędzy ceną, funkcjonalnością i wyglądem łóżka do sypialni.

Więcej