Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pufy i podnóżki

Pufa dziergana to bardzo unikatowa dekoracja do salonu – piękny mięsisty wzór pokrowca i przyjemny dla oka owalny kształt pufy sprawiają, że pomieszczenie od razu zyskuje na przytulności. Świetnie sprawdzi się w mieszkaniu w stylu skandynawskim i rustykalnym, ciekawie prezentować się będzie także w nowoczesnych wnętrzach.

Lekkie pufy dla dzieci

Miękka pufa dziergana to także idealna pufa do pokoju dziecięcego – jest wygodna i lekka, dzięki czemu mogą ją przenosić nawet małe dzieci. Dziergane pufy okrągłe występują w różnych kolorach: pufa dziergana szara, pufa turkusowa, pufa różowa, pufa dziergana żółta – u nas znajdziesz je wszystkie. Oferujemy zarówno pufy dziergane na drutach, jak i pufy dziergane na szydełku. W naszej ofercie znajdują się tylko prawdziwe polskie pufy wykonywanie ręcznie, z dbałością o detale, a nie mechanicznie, jak to ma miejsce w przypadku puf dostępnych w popularnych marketach. Pufa pleciona jest z mocnego i wytrzymałego sznurka bawełnianego. Dziergana pufa z granulatem to pufa dla leniucha – idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i obciążenia.

Stylowe pufy ze sznurka

Pufy nie muszą kwadratowe, ciężkie i toporne – mogą być miękkie, okrągłe, lekkie i designerskie. Dostępne w różnych kolorach, w technice szydełkowej i robione na drutach. Piękne mięsiste wzory sprawiają, że nasze pufy dziergane okrągłe wyglądają niepowtarzalnie i bardzo stylowo.

Rękodzieło bezpiczne dla alergików

Pufa dziergana to wysokiej jakości produkt w 100% ręcznie robiony. Oferujemy pufy bezpieczne dla dzieci i alergików. Niepowtarzalny design i precyzyjne ręczne wykonanie puf sprawiają, że polskie pufy handmade nie przestają zachwycać.