Filtruj

Akcesoria

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Wnętrze domu do nie tylko meble, równie ważną rolę pełnią dodatki do wnętrz, które uzupełniają wystrój i sprawiają, że pomieszczenie posiada przemyślany i pełny design. Akcesoria dla domu to bardzo szeroka grupa przedmiotów. Mogą to być np. obrazy, wazony, wszelkiego rodzaju figurki ozdobne i wiele, wiele innych.

Co zrobić, żeby pokój był przytulny?

Bardzo ciekawą grupę dodatków wnętrzarskich stanowią tekstylia. Do nich zaliczamy m.in. poduszki, dywany, pledy, koce, kosze czy pufy z wypełnieniem granulatowym. Właśnie tego rodzaju akcesoria promujemy w naszej ofercie.

Głównym zadaniem designerskim tekstyliów jest ocieplenie wnętrz. Jest to szczególnie ważne, gdy preferujemy nowocześnie urządzone wnętrza, w których meble mają proste, gładkie bryły. Nowoczesne meble potęgują wrażenie chłodu wnętrz. Tekstylia będą więc w tym wypadku ich idealnym dopełnieniem. Mnogość faktur, miękkość tkanin oraz różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że tekstylia domowe dają naprawdę duże i ciekawe możliwości wystroju wnętrz. Przy pomocy dobrze dobranych poduszek, koców czy dywaników można w szybki i łatwy sposób niemal całkowicie odmienić aranżację pomieszczenia, przydając mu przytulnego charakteru.

Rękodzielnicze akcesoria dla domu

W poszukiwaniu naprawdę nietuzinkowych dodatków dla domu warto zwrócić baczniejszą uwagę na akcesoria robione ręcznie. Produkty rękodzielnicze cechują się wysoką jakością, niebanalnym designem i wykonaniem z dbałością o każdy szczegół. Rzeczy handmade są tworzone z miłością i pasją. W ten sposób powstają przedmioty naprawdę piękne i unikatowe.

Rękodzieło dla domu ma dwie odsłony – są elementy typowo dekoracyjne: zwykle delikatne przedmioty, które po prostu stawiamy na półkach czy wieszamy w oknie, są też przedmioty dekoracyjne i praktyczne jednocześnie. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć wyroby ze sznurka bawełnianego. Sznurek bawełniany jest gruby i mocny, dziergane są z niego pufy, poduszki, dywaniki, pledy czy kosze. Tego rodzaju akcesoria tworzone ze sznurka są nie tylko ładne, ale także wytrzymałe i funkcjonalne, bez obaw można więc na nich siedzieć czy leżeć. Można je także prać.

W naszej ofercie mamy zarówno tekstylia dziergane na szydełku, jak i na drutach. Obecnie proponujemy ręcznie dziergane pufy i poduszki. Wkrótce poszerzymy naszą ofertę o pledy, kosze i dywaniki także wykonywane ręcznie ze sznurka. Nasze pufy i poduszki są bezpieczne. Antyalergiczne wypełnienie, miękkie, owalne kształty oraz niewielka waga puf sprawiają, że nasze wyroby są idealne dla dzieci.